Prezenty na walentynki – wyjdź poza utarty schemat

Podaruj komuś niezapomniane przeżycie

Szukasz pomysłu na upominek z okazji Dnia Zakochanych? A co powiesz na to, że prezenty na walentynki nie muszą być konkretnym przedmiotem? Właśnie tak! Czasami lepszym rozwiązaniem będzie podarowanie komuś pozytywnych emocji, wywołanych ciekawym doświadczeniem. Może to być lot balonem, wizyta w SPA, odwiedzenie nowej knajpki lub lot w tunelu aerodynamicznym. Możliwości jest wiele! Oczywiście, jeżeli chcesz, żeby ktoś miał pamiątkę w postaci jakiegoś przedmiotu, zawsze możesz pomyśleć o drobiazgu, który dołączysz do głównego prezentu. Mała maskotka, wspólne zdjęcie lub list miłosny sprawdzą się doskonale.

Lista walentynkowych drobiazgów – zainspiruj się!

Lubisz dawać prezenty, które na zawsze zostaną z obdarowaną osobą? Walentynki to dobra okazja do wręczania właśnie takich upominków. Delikatna filiżanka lub kubek w rozmiarze dopasowanym do potrzeb twojej drugiej połówki, spersonalizowana szkatułka na drobiazgi, praktyczny gadżet, np. w postaci scyzoryka lub otwieracza do piwa albo korkociągu. Wybierając prezent na walentynki postaraj się szukać przedmiotów, które ucieszą osobę obdarowaną. Chcesz być romantyczny? Do kupionego prezentu dołącz liścik z wyznaniem miłości. Możesz też postarać się samodzielnie wykonać upominek, jeżeli posiadasz odpowiednie umiejętności.

Dobrym pomysłem na prezent będą też ulubione słodycze, karta podarunkowa do miejsca, w którym twój partner lub partnerka lubi robić zakupy, gra planszowa, książka z ręcznie wypisaną dedykacją, perfumy lub zestaw kosmetyków do kąpieli. Tak naprawdę, szukając pomysłu na walentynki, nie powinniśmy się kierować tym, że upominek ma zostać wręczony w Dzień Zakochanych. Najważniejsze jest to, żeby pokazać osobie obdarowanej, że znamy jej potrzeby i upodobania. Dobrym prezentem będzie zarówno biżuteria, jak i zapas ulubionej kawy, świeca do masażu lub jakiś gadżet do domu. Ważne, żeby upominek sprawił komuś radość. A jeżeli chcesz, żeby całość miała bardziej walentynkowy i romantyczny charakter, możesz zapakować prezent papier lub torebkę prezentową, ozdobioną motywem serca.